Już 28 lutego druga odsłona imprezy, która podczas pierwszej edycji zgromadziła tłumy. Bednarska 3 zaprasza na Wielką Amerykańską Domówkę vol. 2.
- turniej w beer ponga z nagrodami :)
- piwo serwowane w czerwonych kubkach
- konfetti
- 2 parkiety, 2 oblicza muzyki
- fotorelacja z imprezy
- wyrzutnie co2
... i wiele innych atrakcji!
To wszystko czeka na Was tego wieczoru w naszym klubie!
Wejście: 5 zł
*osoby biorące udział w turnieju mają wejście free
Parter: turniej beer ponga
1 piętro: Lati & Dash
2 piętro: Frxy
Co można zrobić z piwem prócz wypicia go?
Można je wypić w duchu sportowej rywalizacji!
Beer Pong to rodzaj gry studenckiej, polegającej na piciu piwa, w której gracze rzucają piłeczkami ping-pongowymi do kubków z piwem, stojących po drugiej stronie stołu. W grze biorą udział dwie drużyny po dwie osoby każda. Drużyny mają przed sobą 6 kubków ułożonych w kształt trójkąta, częściowo napełnionych piwem.
Celny rzut oznacza, że drużyna przeciwna musi wypić zawartość trafionego kubka. Opróżniony kubek usuwa się ze stołu. Piłeczki rzuca się drużynami na zmianę, a jedna runda to wykonanie czterech rzutów - po jednym przez każdego z członków drużyn.
Wygrywa ten, kto szybciej trafi wszystkie kubki przeciwnika. Wygrana drużyna przechodzi to następnego etapu turnieju.
Zapisy dwuosobowych drużyn u organizatorów. Prosimy o podanie nazwy ekipy oraz imion i nazwisk graczy. Do turnieju wchodzi maksymalnie 8 drużyn.
Start turnieju 00:00 Parter (Siesta)
Piwo do gry 3zł, przewidziane jest jedno piwo dla teamu na jedną grę.
Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie z nagrodami
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.