
Telewizja pszczyna.tv
- 14 października 2020
- wyświetleń: 21193
W szpitalu w Pszczynie pojawiło się ognisko koronawirusa
We wtorkowym raporcie epidemiologicznym Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego pojawiła się informacja o nowym ognisku koronawirusa w szpitalu w Pszczynie.

- Nowe ognisko pojawiło się w szpitalu w Pszczynie, gdzie zachorowało 25 osób - pacjentów i kadra medyczna - informują służby wojewody.
Ponadto w dzisiejszym raporcie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej czytamy, że w ciągu ostatniej doby w powiecie pszczyńskim odnotowano trzy kolejny zakażenia. Dwie osoby zakwalifikowano natomiast do grona ozdrowieńców.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

TrwaProfilaktyka cukrzycy typu 2 - program dla mieszkańców gminy Pszczyna

Spotkania z neurologią: zrozumieć chorobę Parkinsona. Artykuł neurologa z pszczyńskiego szpitala

"Pacjenci badają się poza Pszczyną, a świetny sprzęt i szybkie terminy mają na miejscu"

Gorący tematRok Zdrowia: jubileusz szpitalnictwa na ziemi pszczyńskiej. Akcje edukacyjne i promujące zdrowie

[ZDJĘCIA] Warsztaty wielkanocne w zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym pszczyńskiego szpitala

Gmina Pszczyna finansuje programy prozdrowotne profilaktyki cukrzycy typu 2, a także badań jelita grubego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.