
Telewizja pszczyna.tv
- 1 lutego 2022
- wyświetleń: 2811
Jasełka przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Pociecha
Materiał partnera:
Spektakle Jasełkowe są tradycją wielu przedszkoli i szkół w okresie bożonarodzeniowym. W naszej placówce również ich nie zabrakło. Występ przygotowały panie wychowawczynie i dzieci z grupy Pszczółki i Świetliki Niepublicznego Przedszkola Pociecha w Pszczynie.
Przygotowanie wymagało wiele wysiłku i dyscypliny od młodych aktorów z uwagi na liczne zachorowania i nieobecności. W czwartek 27.01.2022 r. odbyło się premierowe przedstawienie. Wszystko się udało, każdy miał okazję zaprezentować się na scenie, zatańczyć, zaśpiewać, zagrać na instrumencie. Wychowawczynie wraz z innymi pracownikami przedszkola przygotowały piękne dekoracje i kostiumy. Całość wypadła doskonale.
Niestety z powodów ograniczeń związanych z pandemią nie mogliśmy zaprosić gości i rodziców. Dlatego przygotowaliśmy krótką relacją z tego przepięknego przedstawienia, które dostarczało nam wielu chwil wzruszeń. Jesteśmy bardzo dumni z talentów aktorskich naszych podopiecznych.
Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj

31 majaPiknik charytatywny dla Wiktora. Zaprasza Fundacja Edukacja + Terapia

SponsorowanyNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 o profilu językowym w Pszczynie - zapisy!

Materiał partneraFinał Pikniku charytatywnego dla Janka Skolasińskiego

Materiał partneraPiknik charytatywny dla Janka Skolasińskiego

Materiał partneraRekrutacja do klasy 1 w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie

Materiał partneraRekrutacja do klasy 1 Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.