Telewizja pszczyna.tv

  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 17247

[ZDJĘCIA] Wypadek na DK-81. Z samochodu wypadł silnik

W poniedziałek, 31 sierpnia około godziny 12.30 na drodze krajowej nr 81 w Pawłowicach doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył w betonowy przepust.

Wypadek na DK-81 w Pawłowicach - 31.08.2020 · fot. OSP Pawłowice


W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Uderzenie było na tyle silne, że z pojazdu wypadł silnik. Przez ok. 30 minut ruch w kierunku Wisły był całkowicie zablokowany, a w kierunku Katowic odbywał się jednym pasem.

Na miejscu interweniowali: OSP Pawłowice, OSP Strumień, OSP Zbytków, PSP Jastrzębie-Zdrój, PSP JRG Skoczów, ZRM Pawłowice, KPP Pszczyna.

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

UWAGA - do 18 maja do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.

Facebook