
Telewizja pszczyna.tv
- 22 sierpnia 2018
- wyświetleń: 14516
[ZDJĘCIA] Przebudowa rynku w Pszczynie - zrywany jest asfalt
Rozpoczął się kolejny etap przebudowy pszczyńskiego rynku. W najbliższych tygodniach asfalt znajdujący się pomiędzy chodnikami a centralną częścią rynku zostanie zastąpiony kostką.
Po zakończonej przebudowie chodników wokół rynku przyszedł czas na kolejny etap. Pierwsze postępy prac już widać. Od strony pierzei północnej oraz wschodniej zerwany został asfalt. Zamiast niego, w miejscu, gdzie dotychczas odbywał się ruch kołowy, pojawi się kostka granitowa o wymiarach 10x10x8 cm.
Ten etap przebudowy wykonuje firma Betonit z Czechowic-Dziedzic. Na inwestycję Urząd Miejski przeznaczy 2.076.324,68 zł.
rynek - remont

Odcinek drogi wojewódzkiej przeszedł remont

Gorący tematFuszerka wokół Rynku i na Wojska Polskiego. Nie wykonają naprawy

Gorący temat[FOTO] Remont ul. Wojska Polskiego. Zmiana organizacji ruchu

Gorący temat[ZDJĘCIA] Trwa przebudowa rynku. Budowlańcy układają kostkę

Gorący temat[ZDJĘCIA] Przebudowa rynku w Pszczynie - zrywany jest asfalt

Gorący tematPonad 2 mln zł na przebudowę nawierzchni dróg wokół płyty rynku

Gorący temat[ZDJĘCIA] Zakończono przebudowę chodników na pszczyńskim rynku

Gorący temat[ZDJĘCIA] Prace archeologiczne na starówce. Co odkryto dotychczas?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.